Szlifmar sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 25c
13-300 Nowe Miasto Lub.
NIP: 877-146-46-64

Marek Nowiński – Prezes Zarządu
marek.nowinski@szlifmar.pl

Jan Maciejewski – Członek Zarządu
jan.maciejewski@szlifmar.pl

Agnieszka Strzyżewska – Członek Zarządu / Księgowość
tel. (56) 47 407 84 wew.25
szlifmar@szlifmar.pl

Krystian Wandzlewicz – Dyrektor handlowy
tel. 664 304 478
krystian.wandzlewicz@szlifmar.pl

Dział księgowości
tel. 534 965 091
ksiegowosc@szlifmar.pl

Hurtownia
tel. (56) 47 407 84 wew.22

Paweł Dembek
zaopatrzenie@szlifmar.pl tel. 509 774 974

Andrzej Schramm
zaopatrzenie2@szlifmar.pl tel 509 774 974

Andrzej Lange
andrzej.lange@szlifmar.pl tel. 795 106 739

Grzegorz Krezymon – Sklep mobilny
tel. 509 774 973
grzegorz.krezymon@szlifmar.pl

Sklep Główny

Elektronarzędzia / Centrum Narzędziowe
tel. (56) 47 407 84 wew.27
tel. kom. 664 401 448
slawek.buchalski@szlifmar.pl
centrum.narzedziowe@szlifmar.pl

Ogród i Las
tel. (56) 47 407 84 wew.27
tel. kom. 795 109 563
ania.buchalska@szlifmar.pl

Akces. Meblowe
tel. (56) 47 407 84 wew.28

meblowka@szlifmar.pl

Akces. budowlane / Lakiery i Chemia Samochodowa
tel. (56) 47 407 84 wew.28
tel. kom. 795 497 522
asia.farby@szlifmar.pl

Serwis / Wypożyczalnia
tel. (56) 47 407 84 wew.24
tel. kom. 506 092 969
serwis@szlifmar.pl